• Приветствуем вас на 7Bastards!

    Большую часть разделов форума могут просматривать только зарегистрированные пользователи.
    Если вы уже зарегистрированы, пожалуйста, войдите в свой аккаунт.
    Если нет — зарегистрируйтесь с помощью кнопки в верхней правой части экрана или на странице https://7kingdomsbastards.ru/register/.

    В случае возникновения сложностей с доступом, пишите нам на sevenbastards@mail.ru.

Мафия Alt Google Translate мафия

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.

Bulldozzerr

Бульдозер мечты
Λυπάμαι που είναι δύσκολο για εσάς να μεταφράσετε μεγάλες παραγράφους, αγαπητέ Ουγγρική, αλλά προσωπικά δεν θα παρεκκλίνω από αυτές. Οι σκέψεις μου θα είναι πλήρεις, οι έννοιές μου θα είναι δύσκολες μεταφράσεις, αλλά δεν θα τα παρατήσω και θα πω πράγματα που κανένας αυτόματος μεταφραστής δεν μπορεί να χειριστεί.
Neden herkesin çeviri yapmakta zorlandığını bilmiyorum. Benim için her şey mükemmel bir şekilde tercüme ediliyor. Ve büyük paragraflar ve küçük paragraflar. Bu, bir Lovecraft romanı yazmanın yarısına geldiğim nokta.
Peki bunu yazdığımda ne olacak?

Birçok insanın beynini kaybedeceğini düşünüyorum. Bu iyi, tam da Kızıl Tutulmaların efendisi Kadim Yoi-Sothoth'un ihtiyacı olan şey.
¡Chay conquistadorkunaqa excepcionalmente allin, valorniyoq waynakuna karqanku!
Sana Axoatl yok, seni kâfir. Yardımcılar, telefonu bana verin, şimdi bu tanrıyı çevireceğim, bırakın o itaatsiz müminleriyle ilgilensin!
 

Пташка

Бёрдон
Ko te tangata ehara i te kino he kino.
"যে মানুষ মন্দ নয় সে নিজেই মন্দ":question::задумался:
I tenei ra kua piki ake taku taumaha, koinei taku tohutohu ki a koe
অনেক ভালো মানুষ থাকতে হবে:meow:

আমি খুঁজে পেয়েছি কোথায় মাওরি থেকে রাশিয়ান ভাষায় অনুবাদ করতে হবে। এখন আমি তোমাকে বুঝতে পারছি:hug:
 

Фокс

Сеньор
Έχω επηρεάσει τις ζωές πολλών ανθρώπων σήμερα. Είμαι περήφανος για αυτό.
Η νέα μου συμβουλή της ημέρας είναι να παραδοθώ στις μαφιόζικες γλώσσες. Μπορείτε να ξεκινήσετε μια νέα ζωή με ένα μοναδικό επίρρημα, και όχι με κάποιο γενικό βαρετό κύριο ρεύμα!
 

Bulldozzerr

Бульдозер мечты
 

Пташка

Бёрдон
Έχω επηρεάσει τις ζωές πολλών ανθρώπων σήμερα. Είμαι περήφανος για αυτό.
Η νέα μου συμβουλή της ημέρας είναι να παραδοθώ στις μαφιόζικες γλώσσες. Μπορείτε να ξεκινήσετε μια νέα ζωή με ένα μοναδικό επίρρημα, και όχι με κάποιο γενικό βαρετό κύριο ρεύμα!
গ্রীক অপভাষায় কিছু লিখুন।:writing:
 

Пташка

Бёрдон

Фокс

Сеньор
Er mwyn eich helpu chi rywsut, yn enwedig sifiliaid, dywedaf y canlynol: mae Groeg a Maori yn cael eu cyfieithu'n dda gan Yandex, mae'r gweddill yn cael ei gyfieithu'n dda gan Google. Ac i'r rhai sy'n gwybod Saesneg, gallwch chi gyfieithu iddo, ac nid i Rwsieg - fel hyn mae'r cyfieithiad fel arfer yn well.
Yandex. Μετάβαση στα αγγλικά. Δίνεις καλές συμβουλές, Βρετανίδα, αλλά εξαπατούν την ίδια την ιδέα του Πύργου της Βαβέλ μας.
Επιπλέον είναι βαρετά.
Κατανοώ ότι η εγχώρια Yandex μας θα κάνει καλύτερη δουλειά από την Google στο εξωτερικό, αλλά θα συνεχίσω να χρησιμοποιώ την Google. Αυτό είναι το νόημα. Αυτό είναι το αποκορύφωμα. Αυτή είναι η σπίθα του δημιουργού!
(μιμίδια, αφορισμοί και φράσεις)
 

Фокс

Сеньор
Ko te tikanga ko te kaipahua ake he tangata kino ka paheke te taumaha i te ata.
Σε μια από τις μεταφράσεις της «Αλίκης στη χώρα των θαυμάτων» ειπώθηκε ότι το ψήσιμο σε κάνει πιο υγιή. Το ότι αυτοί που χάνουν βάρος το πρωί είναι κακοί είναι προκαθορισμένο από την ίδια την Πρόνοια.
 

Sylphrena

Королева Скавенов
Yandex. Μετάβαση στα αγγλικά. Δίνεις καλές συμβουλές, Βρετανίδα, αλλά εξαπατούν την ίδια την ιδέα του Πύργου της Βαβέλ μας.
Επιπλέον είναι βαρετά.
Κατανοώ ότι η εγχώρια Yandex μας θα κάνει καλύτερη δουλειά από την Google στο εξωτερικό, αλλά θα συνεχίσω να χρησιμοποιώ την Google. Αυτό είναι το νόημα. Αυτό είναι το αποκορύφωμα. Αυτή είναι η σπίθα του δημιουργού!
(μιμίδια, αφορισμοί και φράσεις)
Fy hybarch Roeg a chymrawd, y ffaith yw nad yw Google yn cyfieithu eich Groeg coeth i mi o gwbl. Mae'n cyfieithu un o'ch deg gair, gan adael y gweddill yn eu ffurf wreiddiol. Ac yr wyf am eich deall yn well, fy ffrind blewog. Ac rydw i hefyd yn berson heddychlon iawn, rydw i eisiau helpu'r lleill yn y Tŵr Babel hwn. Peidiwch â fy ngalw'n ddiflas, mae'n fy ngwneud yn drist iawn.
 

Убийца Матрешек

Роковой Узурпатор
Σε μια από τις μεταφράσεις της «Αλίκης στη χώρα των θαυμάτων» ειπώθηκε ότι το ψήσιμο σε κάνει πιο υγιή. Το ότι αυτοί που χάνουν βάρος το πρωί είναι κακοί είναι προκαθορισμένο από την ίδια την Πρόνοια.
Նախաճաշել է ծննդյան օրվանից մնացած տորթով
8T82xVhaESw.jpg
 

Фокс

Сеньор
Fy hybarch Roeg a chymrawd, y ffaith yw nad yw Google yn cyfieithu eich Groeg coeth i mi o gwbl. Mae'n cyfieithu un o'ch deg gair, gan adael y gweddill yn eu ffurf wreiddiol. Ac yr wyf am eich deall yn well, fy ffrind blewog. Ac rydw i hefyd yn berson heddychlon iawn, rydw i eisiau helpu'r lleill yn y Tŵr Babel hwn. Peidiwch â fy ngalw'n ddiflas, mae'n fy ngwneud yn drist iawn.
Δεν σε λέω βαρετή, αγαπημένη μου Βρετανίδα! Μόνο η συμβουλή σας - και μόνο μία από τις συμβουλές.
Συγγνώμη αν σε προσέβαλα φίλε μου τεχνίτη! Δεν εννοούσα κανένα κακό - αλλά ήμουν ακόμα προετοιμασμένος για το γεγονός ότι θα ήταν δύσκολο να με καταλάβεις χωρίς την Kelda.
Πρέπει να αναρωτιέστε τι είναι η Kelda. Θα απαντήσω - όχι τι, αλλά ποιος! Και τόσο λαμπροί εκπρόσωποι της κοινωνίας μας όπως ο Ινδός αφηγητής και ο Ιταλός εκπρόσωπος της Randoriata το γνωρίζουν.
 

Фокс

Сеньор
Έχω επηρεάσει τις ζωές πολλών ανθρώπων σήμερα. Είμαι περήφανος για αυτό.
Η νέα μου συμβουλή της ημέρας είναι να παραδοθώ στις μαφιόζικες γλώσσες. Μπορείτε να ξεκινήσετε μια νέα ζωή με ένα μοναδικό επίρρημα, και όχι με κάποιο γενικό βαρετό κύριο ρεύμα!
Αν και αφρικανός Άσκα
Μπορώ να το θυμηθώ κι εγώ.
Πόσοι ηλικιωμένοι υπάρχουν ανάμεσά μας!

(και πιθανώς η φιλιππινέζικη λιονταρίνα, αλλά δεν είμαι σίγουρος για αυτό)
 

Пташка

Бёрдон
প্রথম পদক্ষেপে বসার জন্য, কাউকে কি ৫০% এর বেশি ভোট পেতে হবে? আমাকে স্পষ্ট করতে দিন যে এটি শেষ খেলার মতো হবে না

* গত খেলার মত

প্রথম:facepalm:

লিঞ্চ:facepalm::facepalm:

কি একটি খারাপ ভাষা:drownin:
 

Фокс

Сеньор
প্রথম পদক্ষেপে বসার জন্য, কাউকে কি ৫০% এর বেশি ভোট পেতে হবে? আমাকে স্পষ্ট করতে দিন যে এটি শেষ খেলার মতো হবে না
Οι μη κριτές θα κερδίσουν έτσι κι αλλιώς σήμερα. Σήμερα η φυλακή θα μείνει άδεια, μόνο θα σκοτώνουν. Αν και ο δολοφόνος προσπάθησε να συντονίσει τις δολοφονίες εκεί, ο μη δικαστικός θα κερδίσει ακόμη και σε μια τέτοια κατάσταση
 

Пташка

Бёрдон
Οι μη κριτές θα κερδίσουν έτσι κι αλλιώς σήμερα. Σήμερα η φυλακή θα μείνει άδεια, μόνο θα σκοτώνουν. Αν και ο δολοφόνος προσπάθησε να συντονίσει τις δολοφονίες εκεί, ο μη δικαστικός θα κερδίσει ακόμη και σε μια τέτοια κατάσταση
এরকম হলে ভালো হয়
 
Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Сверху Снизу