• Приветствуем вас на 7Bastards!

Большую часть разделов форума могут просматривать только зарегистрированные пользователи.
    Если вы уже зарегистрированы, пожалуйста, войдите в свой аккаунт.
    Если нет — зарегистрируйтесь с помощью кнопки в верхней правой части экрана или на странице https://7kingdomsbastards.ru/register/.

В случае возникновения сложностей с доступом, пишите нам на sevenbastards@mail.ru.

Мафия Alt Google Translate мафия

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.

Джей

Волшебный единорог
Ашка илүү аюултай юм шиг санагдаж байна, Үлгэр эцсийн хугацаа дуусахын өмнөхөн саналаа хэрхэн хурдан өөрчлөхээ мэдэхгүй байна

Ашкад надаас өөр санал өгөх хүн байх болов уу гэж сайн харж байлаа.

Тэд хангалтгүй байсан бололтой, одоо Үлгэр гарцаагүй газардаж байна

Bulldozzerr

Бульдозер мечты
Ашкад надаас өөр санал өгөх хүн байх болов уу гэж сайн харж байлаа.
Ashka, Peri'ye oy verir. söylediğim gibi. Ben memnunum. ve sen - hayır. çünkü sen Fairey'e oy vermiyorsun.
Matemáticas wasiykiman chayamuptin, hinaspa integral yupaykunapa chiri samaynin hawkalla puñuq umaykipa qipanta llachpaykuptin, rimasqayta yuyariy.

eğer matematik bana silahla gelirse namlumun daha büyük olduğunu görecektir.:p:meow:

Фокс

Сеньор
eğer matematik bana silahla gelirse namlumun daha büyük olduğunu görecektir.:p:meow:
orig

Bulldozzerr

Бульдозер мечты
Mafya matematikten kurtulmak için belediyeden yardım mı istiyor?
ve karşılığında Peri'ni mi tutuklayacaksın?
Böyle sendikalar vardı. ama çabuk tükeniyorlar.
Matematiğin önerisini duyamıyor olmamız üzücü. kendini farklı bir şekilde sunacaktır.
bu sırada şehre yardım edebilir veya kendisi için oynayabilir. hamlesini kaybetmek istiyorsa bana gelebilir ;)

Kabul edelim, üçüncü mafyanın kim olduğunu tam olarak bilmiyoruz. ve matematikçi kimdir? Eğer aranızdaki bu sorunu çözerseniz, her birinizin bir şansı olur.

Джей

Волшебный единорог
Mafya matematikten kurtulmak için belediyeden yardım mı istiyor?
Би мафи биш.

Математикийн хувьд ялах магадлал хамгийн өндөр байгаа юм шиг надад санагдаж байна. Хот, мафигаас ч дээр.

Maf kill эвдэрсэн, зөвхөн нэг удаа давсан, гэхдээ математикийн хувьд бүх зүйл найдвартай байдаг.

Bulldozzerr

Бульдозер мечты
Mafyaya artık bu durumdan nasıl yararlanabileceğini önereceğim. ama ben mafya için oynamam.
25df10edcbff92f40f8653e75939ba10.gif

Последнее редактирование:
Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Сверху Снизу