• Приветствуем вас на 7Bastards!

    Большую часть разделов форума могут просматривать только зарегистрированные пользователи.
    Если вы уже зарегистрированы, пожалуйста, войдите в свой аккаунт.
    Если нет — зарегистрируйтесь с помощью кнопки в верхней правой части экрана или на странице https://7kingdomsbastards.ru/register/.

    В случае возникновения сложностей с доступом, пишите нам на sevenbastards@mail.ru.
  • Не пропустите! Начался второй сезон "Дома Дракона"!
    Обсуждать сериал (в целом или отдельные серии) приходите в тематический раздел сериала.

Мафия Alt Google Translate мафия

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.

Фокс

Сеньор
Γενικά, ακόμη και ένας φιλήσυχος Δολοφόνος θα μπορούσε εν αγνοία του να κανονίσει μια γενική συλλογή για εγκληματίες. Αυτός ο αριθμός πέντε κρατήθηκε πάρα πολύ στο μυαλό μου.
Είχα την επιλογή ότι χθες η Σιλφ σώθηκε από γιατρό. Προφανώς, δεν ήταν αυτός ο λόγος, και έχω πολλές ερωτήσεις για τον Σιλφ αυτή τη στιγμή. Κατά τη γνώμη μου, αν δεν ήταν μαύρη, θα είχε σκοτωθεί ως βολικός στόχος για επικοινωνία. Στην πραγματικότητα, γι' αυτό δεν ήθελα να την αγγίξω χθες: Ήθελα να κοιτάξω το πτώμα αυτής της νύχτας.
Κοίταξα την απουσία του. Θα προτείνω προσωρινά τον Σιλφ για ψήφο. Δεν είναι οριστικό, αλλά εξέφρασα τις σκέψεις μου για αυτό.
 

Sylphrena

Королева Скавенов
Γενικά, ακόμη και ένας φιλήσυχος Δολοφόνος θα μπορούσε εν αγνοία του να κανονίσει μια γενική συλλογή για εγκληματίες. Αυτός ο αριθμός πέντε κρατήθηκε πάρα πολύ στο μυαλό μου.
Είχα την επιλογή ότι χθες η Σιλφ σώθηκε από γιατρό. Προφανώς, δεν ήταν αυτός ο λόγος, και έχω πολλές ερωτήσεις για τον Σιλφ αυτή τη στιγμή. Κατά τη γνώμη μου, αν δεν ήταν μαύρη, θα είχε σκοτωθεί ως βολικός στόχος για επικοινωνία. Στην πραγματικότητα, γι' αυτό δεν ήθελα να την αγγίξω χθες: Ήθελα να κοιτάξω το πτώμα αυτής της νύχτας.
Κοίταξα την απουσία του. Θα προτείνω προσωρινά τον Σιλφ για ψήφο. Δεν είναι οριστικό, αλλά εξέφρασα τις σκέψεις μου για αυτό.
Dydw i ddim yn deall pam rydych chi'n meddwl mai fi ddylai fod wedi cael ei ladd? A pham ydych chi'n meddwl y gallai meddyg fy nhrin?
Sut gallwch chi ddod i'r casgliad o absenoldeb fy nghorff fy mod yn maffia? Nid wyf yn deall eich rhesymeg o gwbl.

Y newyddion da yw nad oedd y mathemategydd yn lladd, ond yn cuddio, ac ni allai'r maffia ddod i gytundeb ymhlith ei gilydd.
Trueni am y llofrudd Matryoshka, roedd yn edrych yn ddu mewn gwirionedd :(
 

Bulldozzerr

Бульдозер мечты
images
,
Sylphanida'yı neden sayıyorsunuz?
Onun bana gücenmesinin bir kılıf olduğunu mu düşünüyorsun?
 

Фокс

Сеньор
Dydw i ddim yn deall pam rydych chi'n meddwl mai fi ddylai fod wedi cael ei ladd? A pham ydych chi'n meddwl y gallai meddyg fy nhrin?
Sut gallwch chi ddod i'r casgliad o absenoldeb fy nghorff fy mod yn maffia? Nid wyf yn deall eich rhesymeg o gwbl.

Y newyddion da yw nad oedd y mathemategydd yn lladd, ond yn cuddio, ac ni allai'r maffia ddod i gytundeb ymhlith ei gilydd.
Trueni am y llofrudd Matryoshka, roedd yn edrych yn ddu mewn gwirionedd :(
Λοιπόν, πιστεύω ότι εσύ, ένας φιλήσυχος, είσαι καλός στόχος για μια συνωμοσία της μαφίας. Ο δολοφόνος μπορεί να αφαίρεσε αμέσως αυτή την περιβόητη πεντάδα, αλλά η μπουλντόζα την ανέφερε, την παρατήρησα και το μαμούθ, πιστεύω, δεν ήρθε απλώς μαζί μας την ίδια μέρα.
Σε γενικές γραμμές, τράβηξε αρκετή προσοχή ώστε οι mafs να αποσπάσουν αυτή την πεντάδα, ευτυχώς δεν υπάρχει ντετέκτιβ στο παιχνίδι.

Θα πω το εξής: το γεγονός ότι μετά από αυτή την πεντάδα το σώμα σου δεν είναι στα αποτελέσματα δεν σε κάνει 100% μαφία. Αλλά η πιθανότητα να είσαι ένας από τους τρεις έχει αυξηθεί αρκετά. Επαναλαμβάνω: χθες δεν ήθελα να σε ψηφίσω σε καμία μορφή, γιατί άφησα ανοιχτό το ενδεχόμενο να σε θεραπεύσει γιατρός. Αλλά τώρα δεν υπάρχει σώμα, και η πιθανότητα να μην υπάρχει είναι επειδή δεν μπορείς να γίνεις στόχος της μαφίας, γιατί... ένα από αυτά έχει αυξηθεί αρκετά.

Sylphrena
Bulldozzerr (εδώ είναι η απάντηση στην ερώτησή σας)
 

Фокс

Сеньор
আপনি কি নিশ্চিত যে ডাক্তার Sylphrena পরিদর্শন করেননি?
Нельзя лечить одного и того же два хода подряд.

Θα μπορούσε μια μέρα, αλλά όχι τη δεύτερη. Για άλλη μια φορά - αυτός είναι ο λόγος που δεν ήθελα να αγγίξω τη Σιλφ χθες: Σκέφτηκα την πιθανότητα να την επισκέφτηκε πρώτα ο γιατρός και μετά, επειδή ο δολοφόνος έδωσε τα πέντε του στο μηδέν.
 

Пташка

Бёрдон
আমি বিশ্বাস করি ডাক্তার আজ বুলডোজারে ছিলেন না কারণ তিনি নিরপেক্ষ এবং AC2 আছে। ডাক্তার কোথায় ছিলেন তা জানা যায়নি।
 

Пташка

Бёрдон
Θα μπορούσε μια μέρα, αλλά όχι τη δεύτερη. Για άλλη μια φορά - αυτός είναι ο λόγος που δεν ήθελα να αγγίξω τη Σιλφ χθες: Σκέφτηκα την πιθανότητα να την επισκέφτηκε πρώτα ο γιατρός και μετά, επειδή ο δολοφόνος έδωσε τα πέντε του στο μηδέν.
মাত্রেশকিন শান্তিপূর্ণ ছিলেন। আমি 5 নম্বর দেখিনি। যারা কথিত দেখেছে তাদের কথাই বিশ্বাস করেছিলাম.
তুমি কি তা দেখেছিলে? 5 নম্বর?
 

Sylphrena

Королева Скавенов
মাত্রেশকিন শান্তিপূর্ণ ছিলেন। আমি 5 নম্বর দেখিনি। যারা কথিত দেখেছে তাদের কথাই বিশ্বাস করেছিলাম.
তুমি কি তা দেখেছিলে? 5 নম্বর?
Gwelais y rhif 5, roeddwn i'n meddwl y gallai fod yn arwydd, ond roedd yn edrych fel typo cyffredin...
 

Bulldozzerr

Бульдозер мечты

Фокс

Сеньор
Γενικά, ακόμη και ένας φιλήσυχος Δολοφόνος θα μπορούσε εν αγνοία του να κανονίσει μια γενική συλλογή για εγκληματίες.
Αγαπητέ Пουλί, βλέπω ότι δεν ήθελε κακό, μόνο αν από άγνοια. Αλλά νομίζω ότι οι πραγματικοί δολοφόνοι θα μπορούσαν να το εκμεταλλευτούν αυτό. Θα μπορούσαν αν ήθελαν.

Σε κάθε περίπτωση, η φωνή μου στο Σιλφ δεν είναι πια εκεί. Θεωρώ πιθανότητες και πιθανότητες - όπως και εσείς, προφανώς, τώρα εξετάζετε την πιθανότητα μιας μαθηματικής μπουλντόζας.
Ίσως κάτι αλλάξει και απομακρυνθώ από τον Σιλφ, αλλά προς το παρόν αυτές είναι οι σκέψεις μου και δεν φοβάμαι να τις μοιραστώ.
Μόνο αυτές τις σκέψεις έχω τελικά.
 

Пташка

Бёрдон
Посмотри на Матрешку, что ты делала, сидя под ковриком?
ম্যাট্রিওশকিনায় প্রথম কে ভোট দিয়েছিলেন? আপনি নিরপেক্ষ। অথবা নিরপেক্ষ অধীনে একটি maf mowing
 

Фокс

Сеньор
Μόνο αυτές τις σκέψεις έχω τελικά.
[Αμετάφραστη ελληνική λαογραφία!]
Δεν είναι μόνο αυτές οι σκέψεις μου! Έχω πολλές από αυτές τις σκέψεις! Αυτό που εννοώ είναι ότι τα έχω, και τίποτα περισσότερο.
 
Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Сверху Снизу