• Приветствуем вас на 7Bastards!

    Большую часть разделов форума могут просматривать только зарегистрированные пользователи.
    Если вы уже зарегистрированы, пожалуйста, войдите в свой аккаунт.
    Если нет — зарегистрируйтесь с помощью кнопки в верхней правой части экрана или на странице https://7kingdomsbastards.ru/register/.

    В случае возникновения сложностей с доступом, пишите нам на sevenbastards@mail.ru.

Мафия Alt Google Translate мафия

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.

Фокс

Сеньор

Фокс

Сеньор
Bu sayı takım için bir işaret mi? He-he
Ξέρεις, Μπουλντόζα, υπάρχει ένας κόκκος αλήθειας στα λόγια και στον κουβά σου! Αυτό πρέπει να είναι αυτό που συλλέγει ο κάδος σας. Βλέπω έναν καλό λόγο να σπρώξουμε τον Αρμένιο σύντροφό μας από τον πύργο!
 

Bulldozzerr

Бульдозер мечты
Burada her şeyin sessiz olmasını seviyorum. Herkes sözlükleri ve telefonları karıştırıyor. Gerçek kaos başlıyor. Herkes eşit derecede şüpheci olsa da. Ama yargılamayacağım. Cehennemde her zaman yargı vardır.
ah bir cthulhu ifadesi buldum!!!
 

Фокс

Сеньор
Η ίδια η ιδέα της συνάντησής μας, ο χυμός αυτής της ιδέας, είναι μια περίπλοκη κατανόηση. Πρέπει να μάθουμε να αντιστεκόμαστε στη διαστρέβλωση, να κατανοούμε τον συνομιλητή μας με την αναλογία των λόγων του.
Αυτό είναι ένα φιλοσοφικό μονοπάτι.
Λυπάμαι που είναι δύσκολο για εσάς να μεταφράσετε μεγάλες παραγράφους, αγαπητέ Ουγγρική, αλλά προσωπικά δεν θα παρεκκλίνω από αυτές. Οι σκέψεις μου θα είναι πλήρεις, οι έννοιές μου θα είναι δύσκολες μεταφράσεις, αλλά δεν θα τα παρατήσω και θα πω πράγματα που κανένας αυτόματος μεταφραστής δεν μπορεί να χειριστεί.
 

Fairyteller

Обитатель
Завоеватели, а не индейцы, были грубы. Спросите своего Кетцалькоатля.
images
Ichaqa qillqarqanim indiokuna runakunaqa rimayninkupi pisi rimayniyuq kasqankuta.

Ichaqa, indihinakunaqa mana respetoyuqraqmi karqaku. ¡Chay conquistadorkunaqa excepcionalmente allin, valorniyoq waynakuna karqanku!
 
Γειά σου! Όποιος δεν είναι κακός κακός. Σήμερα είμαι παχυντής, κάτι που σας συμβουλεύω να το κάνετε και εσείς.
Kia ora! Ko te tangata ehara i te kino he kino. I tenei ra kua piki ake taku taumaha, koinei taku tohutohu ki a koe. Ko nga kupu enei a Fox
 
Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Сверху Снизу